"BRONYA" FASADA

Posiada podwyższoną paroprzepuszczalność, pozwola to na zastosowanie go w projektach ochronnych budynków i konstrukcji

Super cienka izolacja cieplna „Bronya” Fasada. Po raz pierwszy w świecie opracowano super cienki ceramiczny termoizolacyjny materiał, który można nanosić warstwami grubości 1 mm w ciągu określonego okresu, posiadający paro przepuszczalność jakościową fasadowej farby. Super cienki termo izolator „Bronya” Fasada – opracowano specjalnie dla betonowych powierzchni. Odpowiadający wysokim parametrom termicznym i jakościowym w obniżeniu/zmniejszeniu strat pracowniczych w porównaniu z analogicznymi super cienkimi termo izolatorami jak Minimum, jest idealnym środkiem termicznym w dziedzinie budowlanej izolacji cieplnej.

Super cienka izolacja cieplna „Bronya” Fasada – super cienki płynny ceramiczny termoizolacyjny materiał który można nanosić warstwami o grubości od 1 do 3 mm w ciągu pewnego okresu (zależnego od reżymu nakładania/malowania), i posiadający para-przepuszczalność jakościowej fasadowej farby (0,03). „Bronya” Fasada – atmosferyczna kompozycja, specjalnie opracowana dla izolacji cieplnej pionowych powierzchni. Pokrycie, naniesione na ścianę od wewnątrz albo na zewnątrz, utworzy jednolitą bezszwową powierzchnię, zachowuje ciepło po całej kubaturze pomieszczenia pozytywnie wpływając na mikroklimat wewnątrz pomieszczeń. Pokrycie „Bronya” Fasada odbija do 80% widzianego słonecznego i podczerwonego widma promieniowania.

To doprowadza do znacznego zmniejszenia nagrzewania wewnętrznych pomieszczeń w okresie letnim, nakłady na warunkowanie, a w okresie zimny – może obniżyć straty ciepła do 30%. Termoizolacyjne pokrycie „Bronya” Fasada – długotrwały materiał, posiadający wysoką adhezję do każdego materiału budowlanego, dużą zaletą jest para-przepuszczalność, charakteryzuje się hydrofobnymi (wodoodpornymi) właściwościami.

… Płynny ceramiczny termoizolator „Bronya” Fasada stosuje się dla cieplnej izolacji otynkowanych, betonowych, ceglanych, drewnianych i innych powierzchni zabezpieczających konstrukcje budynków i urządzeń przy pracach zewnętrznych i wewnętrznych. Ceramiczny termoizolator „Bronya” Fasada może być pokryty z góry (od zewnątrz) przez akrylową cienką warstwę na wodno dyspersyjnej podstawie, dopuszcza się oklejanie tapetą. Farba „Bronya” Fasada dopuszczalna jest tylko pod warunkiem surowego zachowania/przestrzegania naszej technicznej instrukcji, idąc naszymi zaleceniami przy doborze klarownych past, technicznych warunków.

Stosowanie pokrycia "Bronya" Fasada pozwala:

W przygotowaniu do przemysłowego zastosowania są już specjalistyczne modyfikacje „Bronya” (laboratoryjne wzory):

Płynna izolacja cieplna „Bronya” anty Kondensat. z większym prawdopodobieństwem usuwający wykształcenia kondensatu, niż Klasyczna modyfikacja i wszystkie istniejące analogi.

Super cienka izolacja cieplna „Bronya” Wulkan. Super cienki termoizolacyjny materiał z zakresem pracy temperatur do + 540C.

« z 7 »